IDECON DANIŞMANLIK HİZMETLERİ A.Ş.

SAP e-İrsaliye Çözümü

e-İrsaliye Nedir?

Formatı ve standardı Gelir İdaresi başkanlığı tarafından belirlenmiş olup, Vergi Usul Kanunu gereği irsaliyede yer alması gereken tüm bilgilerin olduğu elektronik bir belgedir. e-İrsaliye yeni bir irsaliye veya belge türü değildir. Burada ki amaç satıcı ve alıcı arasında güvenli, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilen bir sistem oluşturmaktır.

IDECON olarak geliştirdiğimiz e-İrsaliye sistemi SAP ERP, Logo, Mikro, Netsis, AS-400 vb. sistemlerle sorunsuz çalışmaktadır. e-İrsaliye sayesinde kağıt tüketiminin azalması sayesinde çevre dostu bir işletme olacağınız gibi arşivleme ve mürekkep/toner masrafından da tasarruf sağlarsınız. e-İrsaliye elektronik ortamda iletildiğinden kağıt irsaliye gibi nakliyat sırasında kayıpların önüne geçilmektedir.

SAP e-İrsaliye Sisteminin Avantajları Nelerdir?

IDECON olarak geliştirdiğimiz e-İrsaliye yazılımı içerisinde ürünün nakliyesini yapacak aracın şoförüne ait TC Kimlik Numarası ve aracın plaka bilgileri yer almaktadır. Geliştirdiğimiz bu yazılım sayesinde Gelir İdaresi Başkanlığı entegrasyonuyla kağıt irsaliye taşımadan sevkiyat yapmasına olanak sunmaktadır.

Fikirlerinizi başarıya taşıyoruz!

Deneyimlerimizle sizleri ve iş fikirlerinizi güvenle geleceğe taşıyoruz.

Hizmetlerimiz

Dünyanın en büyük ve ünlü markaları, organizasyonlarında aldığımız esnek ve hızlı
kararlarımıza güvenerek bizi tercih ediyorlar.

Bizden Haberler

Sektörde neler yaptığımızı merak ediyorsanız bizi takip edin.