e-İrsaliye

e-İrsaliye Nedir? Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

e-İrsaliye;  formatı ve standardı Gelir İdaresi başkanlığı tarafından belirlenmiş olup, Vergi Usul Kanunu gereği irsaliyede yer alması gereken tüm bilgilerin olduğu elektronik bir belgedir. e-İrsaliye yeni bir irsaliye veya belge türü değildir. Burada ki amaç satıcı ve alıcı arasında güvenli, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilen bir sistem oluşturmaktır.

IDECON olarak geliştirdiğimiz e-İrsaliye sistemi SAP ERP, Logo, Mikro, Netsis, AS-400 vb. sistemlerle sorunsuz çalışmaktadır. e-İrsaliye sayesinde kağıt tüketiminin azalması sayesinde çevre dostu bir işletme olacağınız gibi arşivleme ve mürekkep/toner masrafından da tasarruf sağlarsınız. e-İrsaliye elektronik ortamda iletildiğinden kağıt irsaliye gibi nakliyat sırasında kayıpların önüne geçilmektedir.

Belge Taşımadan Sevkiyat Yaparsınız

Basım Maliyetinden Tasarruf Sağlar

Arşiv Maliyetiniz Azalır

Çevre Dostudur

IDECON olarak geliştirdiğimiz e-İrsaliye yazılımı içerisinde ürünün nakliyesini yapacak aracın şoförüne ait TC Kimlik Numarası ve aracın plaka bilgileri yer almaktadır. Geliştirdiğimiz bu yazılım sayesinde Gelir İdaresi Başkanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Ulaştırma Bakanlığı ile entegrasyonuyla kağıt irsaliye taşımadan sevkiyat yapmasına olanak sunmaktadır.

BROŞÜRÜ İNDİR
IDECON e-İrsaliye yazılımı tanıtım pdf dosyasını indirin.

Nasıl Yardımcı Olalım?

Lütfen iletişim sayfasında yer alan formu doldurun ve Gönder butonuna basın.
1-2 iş günü içerisinde size geri dönüş sağlayacağız.

Veya aşağıda yer alan irtibat numarasından bize ulaşabilirsiniz.

0850 888 0 IDE

0850 888 0 433

info@idecon.com.tr

İletişim