IDECON Webinar: “IDECON e-Çözümleri: e-Mutabakat & Gelen e-Arşiv Fatura”

e-İrsaliye

IDECON Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.

e-İrsaliye

e-İrsaliye Nedir?; formatı ve standardı Gelir İdaresi başkanlığı tarafından belirlenmiş olup, Vergi Usul Kanunu gereği irsaliyede yer alması gereken tüm bilgilerin olduğu elektronik bir belgedir. e-İrsaliye yeni bir irsaliye veya belge türü değildir. Burada ki amaç satıcı ve alıcı arasında güvenli, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilen bir sistem oluşturmaktır.

IDECON olarak geliştirdiğimiz e-İrsaliye sistemi SAP ERP, Logo, Mikro, Netsis, AS-400 vb. sistemlerle sorunsuz çalışmaktadır. e-İrsaliye sayesinde kağıt tüketiminin azalması sayesinde çevre dostu bir işletme olacağınız gibi arşivleme ve mürekkep/toner masrafından da tasarruf sağlarsınız. e-İrsaliye elektronik ortamda iletildiğinden kağıt irsaliye gibi nakliyat sırasında kayıpların önüne geçilmektedir.

Sap e-İrsaliye Sisteminin Avantajları Nelerdir?

IDECON olarak geliştirdiğimiz e-İrsaliye yazılımı içerisinde ürünün nakliyesini yapacak aracın şoförüne ait TC Kimlik Numarası ve aracın plaka bilgileri yer almaktadır. Geliştirdiğimiz bu yazılım sayesinde Gelir İdaresi Başkanlığı entegrasyonuyla kağıt irsaliye taşımadan sevkiyat yapmasına olanak sunmaktadır.

Çözüm ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda yer alan form ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.


    Konuşmaya Başlayın
    Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?