e-Fatura

e-Fatura Nedir? Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

e-fatura; formatı ve standardı Gelir İdaresi başkanlığı tarafından belirlenmiş olup, Vergi Usul Kanunu gereği faturada yer alması gereken tüm bilgilerin olduğu elektronik bir belgedir. Satıcı ve alıcı arasındaki fatura iletimi merkezi bir platform olan (GİB) üzerinden gerçekleşir. e-fatura yeni bir fatura veya belge türü değildir. Burada ki amaç satıcı ve alıcı arasında güvenli, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilen bir sistem oluşturmaktır.

IDECON olarak geliştirdiğimiz e-Fatura sistemi SAP ERP, Logo, Mikro, Netsis, AS-400 vb. sistemlerle sorunsuz çalışmaktadır. e-Fatura sayesinde firmaların fatura gönderimi, arşivleme, noter onayı masrafları ortadan kalktığı gibi kağıt ve mürekkep/toner masrafında da azalma olur.

Arşiv Maliyetiniz Azalır

Zamandan Tasarruf Sağlarsınız

Mutabakat ve Tahsilat Süreci Hızlanır

Çevre Dostudur

Kağıt tüketiminin azalması sayesinde çevre dostu bir işletme olacağınız gibi gönderdiğiniz ve gelen faturaların kargo sırasında kaybolma riski ortadan kalmış olur. e-Fatura sayesinde gelen ve gönderilen faturalar hakkında anlık bilgi sahibi olabilirsiniz. Faturalarda hata oranı minimize olur ve faturalara hızlı ve güvenli erişim imkanı sağlanır. Gelir İdaresi Başkanlığı’na yasal bildirim süreci otomatikleştiği gibi yasal uyumlar, güncellemeler ve mevzuat takibi gibi işlemlerini takip etmek durumunda kalmazsınız.

Detaylı Referans Listesi İçin İletişime Geçebilirsiniz...

e-Fatura Kullanan Müşterilerimiz

BROŞÜRÜ İNDİR
IDECON e-Fatura yazılımı tanıtım pdf dosyasını indirin.

Nasıl Yardımcı Olalım?

Lütfen iletişim sayfasında yer alan formu doldurun ve Gönder butonuna basın.
1-2 iş günü içerisinde size geri dönüş sağlayacağız.

Veya aşağıda yer alan irtibat numarasından bize ulaşabilirsiniz.

0850 888 0 IDE

0850 888 0 433

info@idecon.com.tr

İletişim