e-Defter

e-Defter Nedir? Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

e-Defter; Vergi Usul Kanunu ve Türk Ticaret Kanunu gereğince tutulması zorunlu olan defterlerin sitemizde duyurduğumuz format ve standartlar çerçevesinde elektronik olarak hazırlanması, kaydedilmesi ve bütünlük çerçevesinde kaynağının doğruluğunun garanti altına alınarak ilgililer nezdinde ispat aracı olarak kullanılabilmesine imkan tanıyan hukuki ve teknik düzenlemeler bütünüdür. 

IDECON olarak geliştirdiğimiz e-Defter sistemi SAP ERP, Logo, Mikro, Netsis, AS-400 vb. sistemlerle sorunsuz çalışmaktadır. e-Defter sayesinde firmaların arşivleme, noter onayı masrafları ortadan kalktığı gibi kağıt ve mürekkep/toner masrafında da azalma olur.

Arşiv Maliyetiniz Azalır

Baskı Maliyetinden Kurtulun

Noter Masrafı Ortadan Kalkar

Çevre Dostudur

Kağıt tüketiminin azalması sayesinde çevre dostu bir işletme olacağınız gibi gönderdiğiniz ve gelen faturaların kargo sırasında kaybolma riski ortadan kalmış olur. e-Fatura sayesinde gelen ve gönderilen faturalar hakkında anlık bilgi sahibi olabilirsiniz. Faturalarda hata oranı minimize olur ve faturalara hızlı ve güvenli erişim imkanı sağlanır. Gelir İdaresi Başkanlığı’na yasal bildirim süreci otomatikleştiği gibi yasal uyumlar, güncellemeler ve mevzuat takibi gibi işlemlerini takip etmek durumunda kalmazsınız.

BROŞÜRÜ İNDİR
IDECON e-Defter yazılımı tanıtım pdf dosyasını indirin.

Nasıl Yardımcı Olalım?

Lütfen iletişim sayfasında yer alan formu doldurun ve Gönder butonuna basın.
1-2 iş günü içerisinde size geri dönüş sağlayacağız.

Veya aşağıda yer alan irtibat numarasından bize ulaşabilirsiniz.

0850 888 0 IDE

0850 888 0 433

info@idecon.com.tr

İletişim